Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hry online

Chtěl bych se zeptat jestli neznáte nákou hru podobnou Counter striku ,s kamošem hrajem hry online a přitom kecáme přes skype ale kántr nás už nak nebaví nevíte o něčem ?

Třeba Enemy Territory, na jedné straně spojenci, na druhé osa (na*isti, ne ochranný svaz autorský, i když by to bylo určitě zajímavé :-D) a plní úkoly, třeba zničit dynamitem generátor, dovézt tank na určené místo apod. Ve dvou se to ale hraje blbě (maximálně si zastřílíte v mapě Valhala), chce to minimálně 3 na 3. Jinak ta hra je freeware, bylo to plánované jako následovník hry Return To Castle Wolfenstein, ale jelikož byly problémy se singleplayerem, tak to bylo upraveno na čistě multiplayer a vydáno jako freeware hra Enemy Territory.