Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem CoD4 prosím poraďte

Ahoj, mám problém s COD4 - MP (multiplayer)... Hru nainstaluju v pořádku a když chci nainstalovat klienta 1.6 tak mi to napíše tuto:

Setup has detected you already have COD4MW 1.6 Patch installed.
It is recommended that you uninstall CoD4MW 1.6 patch before re-installing the latest patch.
Would you like to uninstall CoD4MW 1.6 Patch?
na výběr je Ano , Ne.

Dám Ano a napíše to - Setup could not find a file specifield patch or disk.
Please chcet that the proper dist is inserted or specify a new path.
Unable to locate file C:/DOCUME........................ CoD4MW 1.6 patch.msi

Přeložil jsem si to oboje a pochopil jsem že už mám nainstalovaný patch 1.6, tak chci nainstalovat 1.7 a napíše to- Please install the CoD4MW 1.6 patch before applying the CoD4MW 1.7 patch.

Už nevím co s tím přeinstaloval jsem hru snad 7x nic nešlo.

PS: Upozornuji nemám originální hru! Ale dříve mi to šlo v pohodě jen jsem potřeboval přeinstalovat CoD4 MW :(

Děkuji všem za radu.....

Už nevím co s tím přeinstaloval jsem hru snad 7x nic nešlo.

Hod sem presny postup tve reinstalace plus verze (nejlepe i linky, ze kterych jsi je stahnul) patchu, ktere jsi v jakem poradi pouzil.
Jakou verzi ma puvodni hra?
Vsechny patche se nainstalovaly tak jek mely - bez chyby?
Nemohlo se stat, ze by jsi instalaci nejakeho patche predcasne ukoncil?
Smazal jsi pred reinstalaci CELOU slozku CoD4?