Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vypadne mi GTA San Andreas

Mám GTA San Andreas a nemusím ho instalovat,dal jsem tam češtinu a pak vymazal ten balíček ale čeština tam zůstala a nemohu ji dát pryč a hra mi vypadne když si chci zahrat čili NEW GAME a začne hrát hudba pak to vypadne...

Mám GTA San Andreas a nemusím ho instalovat

To se jako chlubíš ripnutou warezovkou?

dal jsem tam češtinu

Jak "dal"? Instaloval? Nakopíroval soubor?

a pak vymazal ten balíček

Jaký balíček, ten instalační soubor?

ale čeština tam zůstala

Pochopitelně.

a nemohu ji dát pryč a hra mi vypadne když si chci zahrat čili NEW GAME a začne hrát hudba pak to vypadne

Když už chceš krást, tak se to nauč pořádně. S tímhle ti tu nikdo radit nebude.

Jinak, "odstranění" češtiny je naprostá banalita..