Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Vancouver 2010 - ovládání

pořídil jsem si tuhle hru ale když ji zapnu tak v menu nemůžu používat klavesnici, posouvat nahoru dolu muzu akorat W nebo S, ale nevim cim mam potvrdit treba training, ukazuje mi to abych to potvrdil A(tlacitkem na gamepadu), muj gamepad nema pismena ale čtvereček, kolečko atd. ale ten mi na to nefunguje, poradte jak to mam udelat aby to slo nebo jak to ovladat na klavesnici

No hele šipky tam nejdou já sem to hrál u kámoše a tam se v menu pohyboval w,s,a,d a potvrzovalo ze to j,a zpatky bylo I. no jinak ve hre se to hralo : J,K,L,I,O no možná jsem na něco zapoměl ještě skus to. Jinak mi k tomu nešel vůbec gamepad.