Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Co říkáte na VGA zn. ZOTAC ??

Scháním nějakou modelově starší a levnou VGAna hry. Nic použitého s mi kupovat nechce. Do mojí sestavy by dobře zapadla 8800GTX nebo 9800GTX ... Všude se ale za rozumnou cenu prodává jen zn. Zotac. Já osobně sem příznivce Aušusu, ale ta cena je fakt jinde ... Zajímají mě jen příspěvky k dotazu, takže řeči jako "na to mr**j a kup GTX285 jinak si nic nezahraješ mě nezajmají ... díky

Mému pc by dostačovala ta nVidie. Navíc jsem její "zastánce" ... Na silnější VGA by mi už nestačil procák. Mám E6750 @ 3,2 Ghz. Tuhle kartu bych měl stejně jen na cca 2 roky, než půjdu do něčeho new s 4core a DX11...
Jinak další možnost mě napadlo to, že si počkám, až nVidie přijde s něčím new. Starší modely zlevní a šel bych do GTX260 ....

No Zotac měl pokud vím vždy jen dva roky záruku. Proto bych si drahou kartu od nich nekoupil a bral bych asus nebo gigabyte. Ovšem v druhém pc na občasné hraní cs:s mám 9500gt od zotacu.
Třeba takový Sapphire nesnáším od dob s přeraženými radeony 9600 na které nešly dát ovladače přímo od ati.