Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem GTA IV-Vytaktování procesoru

Ahoj hraji gta iv ale třeba po hodině hraní se to trhá ale potom zase přestane a pořád do kola.Na internwtu jsem se dočetl že by pomohlo vytaktování procesoru, ale nevím jak mužete mi poradit?

Dal sem si tu práci s tím že sem to našel. Ta deska na které to máš je slabá a stará - http://www.gigabyte.com.tw/Products/Motherboard/Pr oducts_Spec.aspx?ClassValue=Motherboard&ProductID= 2467&ProductName=GA-945GZM-S2 a jede oficiálně namaximum co její osazení dá. Něco jako zařazená 4tá rychlost ze čtyř u starého auta. Dá se to teoreticky přetaktovat o jeden stupeň - pak by ten cpu udělal maximálně 2,4ghz. Já osobně bych to zkusil, protože už jsem takovej.Rizziko je malé.