Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rozliseni ve Warcraft 3

Caute Lidi mam mensi problem.. Koupil jsem si new monitor BENQ E2220HDP ktremy ma rozliseni 1920*1080.. we W3 jde vsak nastavit max 1280*1024 coz je celkem na prd to hrat na tak malem rozliseni nebot to vypada hrozne.. Da se to nejak obejit nebo vyresit jinak aby jsem nemusel hrat na tak malem rozliseni?
Diky za odpoved

čau, ke změně na vyšší rozlišení je nutná úprava v registrech

Start ---> spustit--> regedit

najdi větev:: HKEY_CURRENT_USER\Software\Blizzard Entertainment\Warcraft III\Video

a změň: reswidth = 1920
resheight = 1200