Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Posekávání her

Čau, hry se mi jakoby posekávají, když jdu, tak se to trochu trhá asi ve vtřeinových intervalech, ale neni to vždycky, někdy jede hra v pohodě, někdy takhkle blbne a někdy sou ty intervaly nepravidelný. Nemůže to bejt slabším procesorem? Díky...
Asus EN7900GS Top 256 MB, 3,24 GB RAM a Intel Pentium 4 3 GHz. Mám to třeba u hry Fable: The Lost Chapters.

Tu grafiku, co máš ty, mám už taky, stará vypověděla službu. Dělá mi to jen v náročných místech u nějákých her... teď je to u: Fable: The Lost Chapters, Gothic 2, Zaklínač a ještě sem to zpozoroval u jedný, ale už nevim název.
Ovladače bych měl mít všechny, mám 3,24 GB RAM (jestli myslíš tohle a tušim, že 4 sloty. Co je PIO mód?