Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem AvP3(demo)

Zdravím....

Můžu rozjet demo AvP3 s SM 2.0 ? Hra se my spustí...vyberu hru atp...a když už se načítá mapa tak...se načítá do nekonečna. :) Teda nevim jestli do nekonečna ale nemínim čekat 20 min. než se my načte...takže je to tim? nebo něčím jiním ?:)

nazdarek.dnes som kupil AvP3 origo hru.nainstaloval som ju a ked som ju chcel spustit tak my nabehla len cierna obrazovka a pocut len zvuk z hry.inac nic.mamAMDAthlon-64 X2 dual-cor procesor a ATI Radeon HD 3200grafi.kartu.win.Vista 32bit. je to notebuk.neviete my poradit ci je slaba masina alebo nieco zle nainstalovane?dik

nie problem bol v tom ze ked som hru spustil cez direktX10 tak mi nabehla cierna obrazovka a nic viac.tak som sdefragmentova disky,odinstaloval hru vicistil pc od zbytocnych programov a znovu nainstaloval hru a spustil cez direktX9 a slo to.trochu zvlastne lebo v viste mam 10-ku direktX.a spustam ju cez steam priamo.ked kliknem len na ikonu hry tak zas cierna obrazovka.takze len cez steam priamo ked spustim a kliknem na spustenie hry cez direktX9 tak ide vpohode.

ale hra je super.hlavne multy je o drzku.ja vecinou hravam za marinaka na team deat match ale nam davaju zabrat ci alieni alebo predatory.ale ked sa zide fajn skupinka tak sa to da opstat.len ja som skor hrac len pre zabavu a relax a nemam sancu proti chalanom ktory pri tom sedia aj cely den:-D ale odporucam hrat hlavne v noci vtedy to ma tu pravu atmosferu a sluchatka na usi.hahaha.moj nick na steame je taurussk.ak si budete chcet zahrat tak sa ozvite.(AvP.CoDMWW/