Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem World of warcraft

Dobrý den,mněl bych dotaz na hru world of warcraft,potřeboval bych vědet estli je možno srazit stavajici verzii asi 3.2.2 na verzii nižši .Děkuji za odpoved a za radu jak to provest,muj dorby kamarad se rozhodl prejit na novy server a tak by musel neak to prekovat,jenže nema už dvd s hrou a nechce se mu to zase instalovat .

Existuje trik, alespon u "dvojky" fungoval. Kdyz se z hry smaze patch*.MPQ a spusis repar.exe (nebo jak se to jmenuje), tak on ti to vrati zakladni verzi, tedy 3.0, pak uz jen doinstalovat patche. Ale nejsem si jisty, kolik toho taha z interenetu.

PS: hraj na ofiku, tyhle problemy nemusis resit a je to diametralni rozdil