Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem the sims 3 - dotaz

vím že je to hodně debilní dotaz ale chci se zeptat když si chci v the sims 3 zasadit nejaký strom, kde koupím sazenice ? abych mohl zlepšovat dovednost zahradničení
THX

sázejí se semínka, která lze najít kdekoliv na zeleném prostranství - u souseda, v parku, na hřbitově apod. Aby se zvyšovala kvalita sazenic, je nutné je pohnojit - nejlépe hnojivem kvalitou ještě lepším, než je sazenice a to - ovocem, rybami... Některé stromy - např. penězostrom, nebo sázení hamburgerů či vajec nebo sýrů lze získat jen v odměnách za úkoly.