Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Wolfenstein 3D na Vistách a DosBox(pro oldsoft)

Zdravím,
měl jsem nedávno dotaz jak hrát starou hru Wolf 3D na Vistách.Poradil jste program DosBox.Mám to nainstalované, hra Wolf spustit jde.Ale je bohužel jenom v malém okénku.Nevíte jak to prosím zvětšit na celou obrazovku?Mačkal jsem všechno možné, ale je to pořád v malém okně.
Díky

Ve složce s Dosboxem je mimo jiné manuál. Jmenuje se Readme.txt, v sekci FAQ je odpověď...

No dobře, dám to sem:

Q: How do I change to fullscreen?
A: Press alt-enter. Alternatively: Edit the configuration file of DOSBox and
change the option fullscreen=false to fullscreen=true. If fullscreen looks
wrong in your opinion: Play with the option fullresolution in the
configuration file of DOSBox. To get back from fullscreen mode:
Press alt-enter again.

nevím kde to je a nápovědu nemám

Znova: Program Files/DosBox/README.TXT - to je manuál (pokuds přii instalaci něco neměnil). DosBox je bezproblémovej program. Můžeš to zkusit spustit ve virtuálním počítači (VMWare), ale bude to patrně problematičtější, asi bude potřeba zpomalovač a tak vůbec.