Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Steam účet na jiném pc

Zdravim, mam problem se Steamem a chtel bych vas poprosit o pomoc. Koupil jsem si The Orange Box a nainstaloval bez problemu na pc co mam doma. Pc jsem musel naformatovat a ted kdyz chci znovu nainstalovat tak mi to pise ze Duplicate product code. Predem moc dekuji

O.k tak jinak, zapomel jsem uplne vsechno a jedine v co jsem doufal byl orig. cd key. Bohuzel jsem takova lama ze jsem musel spatne napsat mail. adresu. Proto ze jsem pouzil matky mail pri registraci. Jenom ze to jsem v Team Fortress 2 behal s matcinym mailem misto sveho nicku. Kdyz jsem nasel kde se to da zmenit, zjistil jsem ze uz to neni takova prace jako pri registraci. Napr.: Pri zmene mailu neprijde (tedy aspon myslim) zadny mail pro overeni, pak taky pri zmene nicku uz neni zas az tak dulezite jestli ho nekdo pouziva, atd atd. Na steam.com jsem taky nasel neco o reset uctu ale cizi jazyky moc neovladam. Pomozte mi prosim uz si fakt nevim rady.