Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem iPod Nano - Aplikace a Hry

Zdravím,
chtěl bych se zeptat ,jestli nejsou nějaké dobré aplikace pro iPod nano.Koukal jsem na iTunes Store a nikde jsem tam nic nenašel.Protože sem tam nenašel nikde filtr ,který oddělí aplikace pro iPhone,iPod Touch a iPod nano.

Díky každému za pomoc :)

Já mám třeba model A1366 - nevím jak víc určit co to je za generaci :D Je to ten malej čtvercovej s klipsnou dotykovej podporující multitouch [:
A též sem koumal, jestli na něj jde dostat víc aplikací. I když ovládání takovejch aplikací oproti velkýmu displeji iPodu Touch nebo iPhonu by bylo opravdu těžký [: