Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem NFS - kterou serii?

zdravim. Chtel bych si koupit nejakou serii NFS z techto.
Ale ani jednu jsem nemel moznost skusit tak se nemohu rozhodnout.
Posledni NFS co jsem hral byl Hot pursit a ten se mi libil.
Jsem arkadovy hrac, zadne slozite tuneni aut a podobne. Zboznuji TestDrive Unlimited
a libi se mi i Burnout paradise, Flatout. Takze neco podobneho jestli je to mozne
Need for Speed: Most Wanted
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: Carbon

most wanted a undergroun 2....pro street je totalni blbost, carbon je kratkej a jednoduchej...a shit ...dojdes na ovladani a az se dostanes k driftu tak se na to tutove vyseres...ale nebudes prvni ani posledni...ja se na to tak tesil(na shity) a pak me to tak zklamalo.../nasralo..

Musím konstatvat, že NFS SHIFT totálně pohřbily myšlenku tak úspěšnou z NFSU 2. NFS si Undergroundama 2 vybuduvaly pověst kvalitní pouliční závodní arkády s množstvím pozlátek v podobě tuningu auta a volné jízdy. NFS Shift mají H...o ( S prominutím ). Nejdná se ani o kvalitní arkádu, ani o kvalitní simulátor. Je to nedodělek. Za mě jednoznačně NFSU 2.