Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejdou mi spustit hry

Zeptám se tedy jinak protože můj předešlý dotaz nebyl zřejmě správně pochopen. Nejde o to jestli ty hry jsou originální nebo ne, potřebuju vědět co mám dát do pc za softvér nebo aplikace aby mu vůbec nějaké lepší hry chodily. Některé hry vyžadují například, java prostředí, directX, physX....atd. (toto už tam například mám ale zřejmě to ještě není vše). (Pokud nebudu mít v pc například žádný hudební přehrávač, tak si hudbu taky neposlechnu.)Děkuji

Když na něco odpovídáš, použij odkaz Odpovědět u jeho příspěvku, ať se to logicky přiřadí, jinak je to nepřehledné.

A má kámoš aktualizovaný systém (Windowsy), řádně nainstalovány ovladače, nezavirováno, nebo systém totálně zabordeliozovaný, zralý na reinstall? Je aspoň na svém PC adminem?

Existují lidi, kteří můžou formátovat co týden - a za pár dní to zase nefunguje :-?

PC má necelých 14 dní, bordel v tom nemá, má víc jak 100GB místa na disku, ovladače jsou prakticky poslední co jsou..takže fakt neevím. Zítra ještě zkusíme spustit demo, jediný co mě napadá je grafika, je integrovaná, ale v infu je že podporuje ty různý shadery, a může zdílet až 385MB sdílené paměti což si myslím že na carbony které vyžadují grafiku se 64mB to stačí.