Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem COD2 seká se multiplayer

Zdravím, mám problém s hrou COD 2, v single playeru mi hra krásně čistě běží, ale pokud se přepnu do multiplayeru tak už v menu se hra začne trhat a po síti přes Wifi je prakticky nehratelaná, ostatní kluci co sou připojeni tak jim to jede v pohodě, mám snížené detaily na minimum a nic nepomáha, nevíte čím by to mohlo být, není to např. Wifi kartou? nebo nemáte někdo zkušenosti s tímto problémem? mám Ralink Turbo Wireless LAN Card. Díky

no low sestavu nemam je to solidni jak rikam single de v pohode a pripojeni to zrovna slava neni, ale my to hrajem 4, a pripojujem se wifinou na router a hrajem proti sobe, jenze tem 3 to jede ciste (mozna maji ete horsi sestavu) a me se to seka.