Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sekaní-GTA 4

Dobrý den Přihraní GTA IV se mi to nekdy seká podle mě to budechtít jenom neco upravit softwarově.Moje sestava:3GB ram ddr2 800 a 277mhz grafika: Nvidia Geferoce 8600 GT 512mb procesor: inteel core 2 cpu 4300 @ 1.80mhz,1.81mhz

Mně se GTA 4 seká a přitom bych to měl rozjet aspoň na medium. Mám Amd Athlon 64 X2 6000+ 3,1 GHz,2,5 GB ram,grafiku nvidia geforce gt220 1GB DDR3 a seká se to tak po půl hodině vždycky.Nevíte čím to může být?Tak 30 minut to je v pohodě na vysoký detail a pak najednou strašný lagy.Prý je to špatně optimalizované,ale u mě je hraní GTA 4 hrozné i po vylepšení PC.Pomohl by Win7?

Me se to pri narocnych hrach stava taky, ze po nejake dobe se hra zacne sekat...staci restartovat PC, hru znovu zapnout a chvili to jede v pohode. Ono problem je v tom, ze se ti (podle me) zahlti RAM. Ta tvoje teda nic moc - optimum by dle meho bylo 4GB. Navic se jedna o GTA IV - jinymi slovy o neodladenou srac*ku...to uz snad Crysis je na tom v tomto ohledu lip ;-) Win 7 by snad pomohl, pokud momentalne jedes na Vistach.