Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nastavení v Counter strike 1.6

Zdravím chtěl bych se zeptat jestli se dá nastavit toto že když budu držet mezerník(nebo jakoukoli klávesu kde se skáče) tak mi to bude skakat při každém dotyku země.Jinak to je tak že po každé to musím zmáčknout.Byl jsem na takovém jednom servru a tam to normálně šlo tak bych chtěl vědět jestli to jde nějak nastavit a používat to i na jiných servrech.Díky předem

Za co prosimte? Vim, ze se to snazilo valve zakazat, protoze jsi pri tom dosahoval vetsi rychlosti, nez pri normalnim behu... vydali nejaky patch, ale za chvili to zase stahli zpatky. zakazane to neni, nebanuje se to, dokonce jsem hral na servru, kde to bylo samo nabindovane.
Pro tazatele: pokud chces tak skakat, tak je nejlepsi se to naucit.

Nastavit se to dá. Dělá se to v configu (a za config se nebanuje, to prostě ve hře je a ukládá se tam nastavení kláves - tím pádem i bindy, např. že jendou klávesou koupíš všechno vybavení, které chceš). Najdi si na netu Bunnyhop script. Na Publicu se za to nebanuje, tam je jim to jedno. Banujou to na jump servrech a někdy na hidenseek a takovýhle blbosti. Na Publicu ti to projde