Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem NFS 5,6 - rychlé spuštění závodu

Zdravím po delší době, přeju vše nej v NR, a vzhůru do dotazu:
Dá se NFS spustit skrz příkazový řádek rovnou do určeného závodu?
Jde mi o to aby se malý synovec nemusel prokousávat dvaceti nastavovacíma
obrazovkama.
Zajímá mě to hlavně pro NFS Porsche Un... (5) a NFS HP2 (6).

Do příkazového řádku jsem našel akorát číty:

Create a shortcut to the nfshs.exe executable in the drive_letter:\...\Need For Speed Hot Pursuit 2\ directory. Add the following command lines to the shortcut to turn on various cheats:

+ghost - player car is invisible to opponent
+opentree - locked events can be played
+nofrustration - disable confirmation
+nomovie - disable movie demos
+nomusic - no music
+nosnd - no sound
+noreverb - no reverberation
+nofrontend - no HUD
+nomipmap - disables mipmapping
+noparticles - disables particle effects
+minfront - enable main menu
+helicoptorsonly - cops only use choppers
+screenshots - screenshots enabled