Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Stalker: Call of pripyat

Jsem na mapě v první oblasti.
Už jsem prozkoumal všechny tři vrtulníky a nevím kam dál.
Zatím mi svítí jen drobné místni úkoly, které dostávám na lodi.
Podle všeho bych měl pokračovat k evakuačnímu místu, ale to je na jiné mapové oblasti a do té nevím jak se dostanu.

Můj dotaz tedy je, jak se dostat do dalších oblastí?

No diky.
Tak jsem podle návodu předal artefakt, ale pořád se nemůžu dostat do ostatních zón.
Editace: Tak už jsem se dostal dál. Zajímavé. V předchozích dílech Stalkera bylo možné přecházet mezi zónami pěšky.
Tady to vypadá, že mohu přecházet jen po tučném zaplacení průvodci.