Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Teplota VGA

Teplota VGA při hraní her

Sestava: AMD athlon 64 3500+, 1,0 GB RAM ,ASUS NVIDIA
GeForce 7600 GT, XP professional SP3

Při hrání hry command and conguer red aler 3 na střední detaili mám VGA teplotu vždy kolem 60°C
Hra se ale dá hrát uplně normálně bez žádného sekání

Může se něco stát s grafikou nebo s ničím jiným v PC Děkuji

já měl u Asus 7950GT 510MB dost často i 120° C :-D Pak už to občas i zamrzlo :-D Ale pořád frčí. Nedávno sem dal pasiv (CoolerMaster CoolViva Z1) a sem krutě vysmátej. V klidu mám kolem 40° a ve hrách 60-70° C (a tom mám už i vytaktováno jádro z 550 na 620 MHz) ....