Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Counter Strike:SOURCE(FPS)

Zdravim je mi divný že mám na CS:S velmi nízké FPS třeba na příklad mapa de_dust 2 tam se m to pohybuje někdy jen i kolem 20 a myslím že na týhle sestavě je to trochu málo,co myslíte vy?

Procesor: AMD Athlon XP™2400+ 2GHZ(ThoroughBred)
Základní deska: MSI KT-400
Paměť: KINGMAX-2462MB
Grafická karta: GIGABYTE RADEON 9600PRO 128MB AGP 8×
Pevný disk: MAXTOR (SEAGATE) 7200ot/min 8mb 320GB

Jestli si dobře pamatuju tak jsem to před nějakýma 4-5 rokama hrál jednu dobu taky na radeonu 9600 a srovnatelném cpu. Rozlišení sem měl 1024x a mám dojem tehdy nebyla standardně zaplá dx9 a nastavení reflexů, HDR a dalších kravin bylo vyplé.Projdi si to. Hrát to šlo, fps běhala od 35 do 120 (120 když jsem se díval do země:-)).

Zřejmě s tím museli něco během doby udělat protože po letech jsem hru před měsícem oprášil a u 9500gt jsem musel snižovat právě detaily o kterých mluvím. A to mám cpu přetaktované -c2d 3600mhz,8g ram.

No takže "RUŠTINA JE VYŘEŠENÁ".Akorát teda ty FPS no když hraju na nějakém serveru tak mi to běhhá kolem 20 FPS a je to fakt debilní.Napadlo mě třeba aby to mohlo jet jen na direct X 7 aby to nemělo takovi strašny FPS.Nebo že by to mohlo být ovladačema od GPU?

No tak jsem zkoušel ještě Zvýšit detaili nastavit tam Uplne hafo krásnou grafiku a jede to uplně na stejných FPSkách tak to fakt nechápu.A když nastavim zase nizky detaili tak to je to to stejny.