Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem test mini vrtulníků

Dobrý den zkoušel jsem štěstí na pc poradně,ale odkázali mi sem.Kdysi jsem na internetu četl testy minivrtulníků.Jsou to takové ty malé vrtulníčky velikosti cca 15-18 cm v ceně asi do 1000 kč.Byly to české stránky,porovnávalo se ovládání,výdrž baterie apod.Teď si nemohu vzpomenout kde jsem to našel.Mám dojem,že to bylo jak jsou testy MF Dnes,ale fakt už nevím.Googluju jak zběsilej,ale nějak se mi nedaří.Dokázal by jste to někdo najít prosím?Díky M.

Ptal jsem se na vícero obchodech na tenhle typ,řekli mi,že to je novinka která má sklopné vrtule,to znamená,že když narazí do překážky,tak ze vrtule sklopí.Malá vrtulka je v balení náhradní.Kdyby přece jen se zlomila i velká,mají i náhradní díly na skladě.Ale všude mi potvrdili,že se u tohodle modelu s tím nesetkali,tož uvidím.Některé součástky jsou z hliníku,převovové kolečka zakrytá :)

která má sklopné vrtule,to znamená,že když narazí do překážky,tak ze vrtule sklopí.

Všechny lepší (i ten navrhovaný Blade) má sklopné vrtule, už mnoho let stará novinka. Věř, že v tom fofru, jakým se točí je to srdečně jedno a rozmlátí se stejně na cucky.

U tohodle typu se jim prý ještě nestalo,že by se zlomila.

To je popravdě asi ta jediná věc, která mne ještě odrazuje od koupě. Dělám v obchodě a věta "Ještě se nám nestalo, že by se to rozbilo" Může mít dva významy: buď "Jste první, kdo si to koupil" a nebo (a ten je v tomto případě pravděpodobnější) "Nedokážeme k tomu sehnat náhradní díly".
Ať tak či onak, ještě jednou díky za info, v případě, že koupím, poreferuji. :-)

Taky sem dostal tento typ. V technických parametrech píší JEDINÝ MINI VRTULNÍČEK S GYROSKOPEM - EXTRÉMNÍ STABILITA. Jakmile jsem poprvé vzlétl vrtulník začal nekontrolovaně rotovat a nereagoval na ovládání, Poradtě prosim co s tím.

Ahoj. prosim ta mam ten vrtulnik prvi let nedopadol najlepsie a teraz skusam s nim vzlietnut ale stale mi to taha do jednej strany. skusal som to vytrimovat s tym koleckom ale nepodarilo sa. ono sa neotaca ale stale sa mi nakloni ked ho pustim cca z 1 m a spadne dole. viete mi poradit co s tym? dakujem