Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem znicehonic vypne obrazovka...

zdravim vas.... mam takovej problem a nevim co s tim je.... zapnu cod 4 mw 2 hraju to a treba ke konci mise se to jakoby sekne a najednou se vypne obrazovka a napise no signal.. musim restartovat pocitac.hnedka jk se to zapnu zapnu hru znova udelam treba jeddnu misi a v dalsi misi treba v pulce to udela to samé... newite co s tim? treba kdyz hraju css tak to neudela vubec ... newite proč? dekuji za rychle odpovedi..

Takze sem to zmenil nasledne to je bez zapnuti hry mam tyhle teploty : TEMP-38,TEMP2-43,TEMP3-86,HDO-31,CORE-28...tedka sem zapl hru chvilu sem hral a minimalizoval sem to a byli tam tyhle teploty:Temp-40,temp2-53,temp3-86,hdo-31,core-43.. . tak jak tedaa,???? poradte :)))

Co je ta Temp3? 86°C je dost, ať je to cokoliv.
A jestli chceš vědět teploty v zátěži, tak v tom Speedfanu je vpravo nahoře záložka CHARTS, to jsou grafy. Tam si zaškrtneš teploty, který chceš sledovat a pak uvidíš, kam až ti to při hře vyleze.

Už se tady někdo ptal, jakej máš zdroj?

ja newim co je to temp3 :D proste to tam bylo takhle napsany.. no ja newim kde se nastavujou paramentry jo a ja to zapl zapl sem hru a pak ju minimalizoval a takhle to opsal... jakej mam zdroj? je na to nakej program? ja sem totiz mel jeden a ten se rozbil tak sel do reklamace a oni me pak dali uplne nakej jinej a prej lepsi..ale newim jakej tedka bude to par mesicu zpet..tak je na to nakej program jak to zistim nebo atk neco?

Tak zjisti, co je ta Temp3. Otevři bednu, ošahej chladiče a zjistíš, odkud jde nejvíc tepla. Soudím, že je to grafárna.
Tu teplotu zjisti grafem, než to minimalizuješ, teplota přece jen o kousek může klesnout, tak získáš jistější výsledky.
Program na zdroj se jmenuje "šroubovák a s ním otevřu bednu a podívám se na štítek". Jinak to nejde.
A jen tak na okraj - to "w" si nech pro pubescenty.

Samozřejmě, že se sahá na chladič, ten odvádí teplo. Kterej chladič byl teplej? Ten na grafice? Je možný, že se přehřívá. Zkus sundat bočnici PC a hrát s otevřenou bednou, pokud to bude lepší, je to přehříváním.

Zdroj - nám to nezjišťuješ, ale sobě. Tak ten zdroj vyndej celej ven, někde na něm štítek být musí. Jen papírek s čárovým kódem tam určitě není, ta nálepka je možná z druhé strany. Ten zdroj je docela podstatná informace, ne každej servis ti tam dá něco, co tvrdí, zvláště, pokud to bylo bez faktury.