Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Hry po hamachi

Dobrý den, chci si zahrat nějake hry s kamošem po siti (hamachi) ale nejde mi to. Hry kde si mužu zadat přímou ip, a zadam přesně tu s hamachi tak funguje, ale když to nejde zadávát (u hodně her) , tak to nenajde žádnou. Odpovědi na sebe máme. Děkuji za rady

Zkuste si stáhnout hamachi verze 1.0.1.5 ty novější hamachi dělají v týmhle problem jezdím s kamošama NFSU2 a řešil jsem stejný problém stahli jsme si všichni tu onu zmíněnou verzi a vše jelo tak jak má ale pozor Windows 7 dělá bordel u hamachi takže ... pokud máš 7 tak jsi v .... :)