Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Splinter cell 3 a Windows 7

Dobrý den,
mám windows 7 a chci si zahrát splinter cell 3, ale tato hra nepodporuje windows 7. Našel jsem návod jak opravit.

1. Install the game

2. Apply: "SplinterCell3ChaosTheoryv1.05NoDVDFixedexeEuroAus"

3. Apply: "SplinterCell3ChaosTheoryv1.05OSFixNoDVDFixedexeEuroAus"

4. Apply: "scct_1.00_to_1.05_america" Patch

5. Play!

došel jsem do kroku 3 ale 4 už nešel uskutečnit. psal chybu že america verzi použit nemůžu. a když jsem použil ten přiděleny k dvd tak to nešlo. Prosím o radu nebo návod jak to zprovoznit. Děkuji

vyřešeno, tady popis pro lidi se stejným problémem v čěštině:

1) Naistalaovat Splinter Cell Chaos Theory
2) Aplikovat patch scct_1.00_to_1.05_euro (je nutné aby to bylo euro!)
3) Zkopírovat update(crack) SplinterCell3ChaosTheoryv1.05OSFixNoDVDFixedexeEur oAus (je duležíte, tento název soubor naleznete na internetu přímo)
4) A nakonec zase zkopirovat update(crack) SplinterCell3ChaosTheoryv1.05NoDVDFixedexeEuroAus (totež jako předchozí)

Všechny předchozí soubory aplikujte do cílového adresáře se hrou.