Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Medal of honor Airborne

ahoj
potřeboval bych vědět když mi na komplu šla hra medal of hnoro airborne asi před půl rokem jsem ot hrál a když to ted chci nainstalovat tak sem i vypne kompl nevíte proč???

instalace MohA je trochu specifická. V prvé řadě je nutné mít při instalaci zapnutou bránu firewall a Centrum zabezpečení (nevím proč, ale je to tak). Před instalací je ještě nutné odinstalovat ovladače PhysX. Instalace si tam dá starý ovladač PhysX, který po dokončení instalace odinstaluj a dej tam zpět ten nejnovější. Tento postup funguje u mně, poté co se mně také nepodařilo dokončit instalaci.

Samozřejmostí je rovněž po dokončení základní instalace, rovněž nainstalovat všechny patche (ale to je snad normální postup).