Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Call of Duty MW 2 - potíže se spouštěním

Hra nejde po změně nastavení jazyka ve Steamu znovu zpustit, aniž by proběhla aktualizace ? ? Změna jazyka zpět na úvodní po instalaci nepomůže a Steam se snaží stáhnout nějaký obrovský množství dat v trvání několi hodin o což vůbec nestojím a ani nevim co to vůbec chce stahovat ? ? I když aktualizaci zruším, hra již nelze opětovně spustit, i když jsem ji předtím hrál. Zlomová je ta změna komunikačního jazyka ve Steamu a od té chvíle jsem dohrál, dokud bych nezaktualizoval, což mi deklaruje jako 19 hodin ?? Co s tim,aby sem zrušil tu snahu Steamu o tu aktualizaci ? ? A nepřišel jsem na jinej způsob jak tu hru spustit, což by snad ani bez toho Steamu němělo jit ?? ?

Call of duty Modern warfare je jedna z tech, u ktarych je potreba ke cracknuti steam (samozrejme je i vice druhu tech cracku, nemusi to jit jen pres steam). Kdo by nechtel mit svou zakoupenou hru neaktualizovanou? 19 hodin je podle me blbost, taky se mi stava, ze mi to napise vice, ale za chvili stahuju plnou rychlosti a je to na par minut .

Nevím jak to má tazatel, ale já si koupil polskou verzi. Nejprve se nainstaloval Steam v polštině a pak hra (rovněž v pl) Normálně hra běžela, ale jakmile jsem steamu nastavil jazyk češtinu (nebo angličtinu), tak se 7GB (z jedenácti) smázlo a začalo to stahovat anglické soubory - místo té polské mutace. No já si to stáhnul a za zálohoval, abych to příště nemusel řešit, ale co mě zarazilo je to, že mně to ty soubory smázlo a vůbec mě to na to neupozornilo :-|