Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno instalace CSS nejde

Hoj.
Stáhl* sjem si z odkazu na soe.cz hru Counter strike : source. Když jí ale chci intslaovat, skočí okno

[img=/file/view/54-css-chyba-jpg]http://hry.poradna.net/file/view/54-css-chyba-jpg[/img] s touto hláškou.

Je to poté i u více souborů. Neví někdo co s tím? nebo je poškozený instalátor ?

*pokud vim tak Non-Steam je legální...

no, ale ještě se zeptám .. Jeho požadavky jsem našel

Doporučené

2.4 GHz procesor, 512MB operační paměť, DirectX 9, Windows 2000/XP, myš, klávesnice, internetové připojení

mám P4 3Ghz (problém by být neměl), 1GB RAM, ale grafiku mám Nvidia FX5200 64MB - jde mi halvně o ní, jak se jí to bude/nebude líbit - kdybych vycházel z DX9, tak ten mám - ví někdo jak to půjde/nepůjde*?

* Hraju na rozlišení 640x480 (resp. nejmenší co v CS jde nastavit, ale není pod tohle rozlišení) - pařmeni CS jisetě věděj proč. Detaily oželím ,ale byl bych rád kdyby by Smoke granáty šli s co nejmenšíma lagama (vycházím z CS 1.6 kde smokegren. jsou asi nejnáročnější)