Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Football manager 09

Zdravím, jde v této hře nějak urychlit/vypnout/zrušit to otravné "Hledání manažerů"? Databáze, výběrový seznam, vše se mi v pohodě načte, jen to Hledání manažerů se mi načte za pět minut dvacetina.. tak jestli někdo nevíte co s tím

Tohle je poradna o hovně nic ti tady neporadí ohledne her hrajou tady vsici starý sračky ve kterych se vyznaj zkus to jinde budes mít vetsí sanci ja se tady ptal milionkrat na neco a nikdy nic neporadily.