Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto saw - otevření dveří

venge.mam hru saw a už sem se dostal tam jak se pobiju stim typosem a za tym sem byl v te mistnosti plne rentgenovych snimku a potom du do tech dalsich dveri a tam mám otevřit a mám dat spravne ty sroubky je otacet .tak sem skousel kombinovat vselijak ale nejde mi to neporadil by nekdo jak?nebo popripade nahodil by nekdo screen?

Konami přes víkend oznámilo, že PCčková verze hororové akce Saw: The Videogame bude k dispozici pouze a jedině na Steamu.

We can see the news which announce the release of the SAW's game, but when we click on the game, we don't see the price...

Bug ? or not for the european players

European release date appears to be November 20th according to the Amazon UK page.

...co z toho vyplývá? Buď že je heavy-run američan v Americe, nebo že zase kradl...

Na američana nevěřím, takže co? Takže lock.