Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem co je špatně?

hry typu fifa10 rozjedu s tezi na nejmensi rozliseni a detaily..
muj komp:
AMD Athlon 64 Processor
3800+
2,41 GHz
1,00 gB Ram
grafarna: Ati Radeon x1300

v cem bude problem? dik

Minimální požadavky pro Fifa 10 jsou následovné:

Windows XP (Service Pack 2)

* 2.4 GHz Intel Pentium 4 nebo ekvivalentní
* 512 MB RAM
* 128 MB grafická karta kompatibilní s DirectX 9.0c a podporou Shader Model 2.0 nebo vyšší
* 8-rychlostní DVD-Rom mechanika (pro uživatele s DVD verzí hry)
* Zvuková karta kompatibilní s DirectX 9.0c
* Klávesnice a myš
* 6.5 GB volného místa na harddisku (19.5 GB pro uživatele digitální (EA Store) verze hry)

Windows Vista

* 2.4 GHz Intel Pentium 4 nebo ekvivalentní
* 1 GB RAM
* 128 MB grafická karta kompatibilní s DirectX 9.0c a podporou Shader Model 2.0 nebo vyšší
* 8-rychlostní DVD-Rom mechanika (pro uživatele s DVD verzí hry)
* Zvuková karta kompatibilní s DirectX 9.0c
* Klávesnice a myš
* 6.5 GB volného místa na harddisku (19.5 GB pro uživatele digitální (EA Store) verze hry)