Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem hra na mobil Q-Drinkup

Ahoj,popravdě řečeno už možná 2 roky (samozřejmě s přestávkama :-) ) marně hledám a sháním hru na mobil sonyericsoon 510i (128x160).Je to hra Q-drinkup.Na pc ji máme,ale na mobil ji sehnat nemohu.Když už ji najdu,tak to chce kód,když najedu na stránky s kódem,tak mi nejde stejně poslat.Ale popradvě řečeno se toho posílání kódu trošku bojím,na kolik mi vyjde.Nemáte ji někdo prosím?

zkoušel si hledat třeba na uloz.to nebo na různách download serverech?? warezfóra, hledat googlem atd. mě se zatim povedlo vždycky všechno najít, pokud sem věděl název tak myslim že ani tohle by nemusel být takový problém..

PS: hledej pod slovy Q-drinkup jar download