Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem WoW WOTLK 80ka server

Ahoj, chtěl bych se jenom zeptat jestli byste mi neřekli nějaký dobrý free server na wow kde hnedka dostanu 80 lvl, aby tam byly battly a areny, už mě moc nechytá expit a chci zkusit i jíné.

Hraji na serveru Agonia, ale tam je málo lidí. díky za tipy

Prosim o smazani vyse uvedenych odkazu. Odkazy jsou proti EULA jak blizzardu, tak softwaru, pouzitych pro provoz free serveru.
Ano, provozovat free server pro sebe neni proti nicemu. V okamziku, kdy z nej udelas public, tak porousujes EULA programu, na kterem server bezi, a jakmile se na nej pripojis klientem, tak porusujes EULA blizzardu, se kterou po instalaci souhlasis.