Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Resident evil 5

Zdravím poradnu měl bych dotaz jakou grafickou kartu byste mi doporučili k hraní Resident evil 5.Deska má integrovanou grafiku ale na té si toho moc nezahraju jinak má PCIe 16x slot.Uvažoval jsem o koupi Ati Radeon HD 4770 předem dík za odpovědi.

Jinak ještě doplním

Procesor: Intel pentium dual - Core E2200 2,2Ghz
Zakládní deska: Asus M/B P5KPL-AM 775/1600OC G31 VGA/PCIe/4SATA,mATX
Operační paměť:2GB DDRII/800
Grafika:integrovaná
Pevný disk: Seagate/Maxtor 250GB/7200rpm, SATA2/300
optická mechanika: DVD+-RW Samsung podpora všech formátů
Provedení: Miditower 350W ATX