Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem V ktorych hrach je novy Mitsubishi Lancer?

V ktorych (aspon nadpriemernych) PC hrach, je novy Mitsubishi Lancer z roku 2008 (2009)? Bud Evolution X, Ralliart alebo "obycajny" Lancer Sportsedan alebo Sportback z roku 2008 alebo 2009. Idealne by bolo ak by sa dalo volne jazdit aj vo fungujucom meste a aby to bolo co najrealnejsie - teda aby to boli skor simulatory.

Zatial viem o jednej - NFS SHIFT.

Takto vyzera...

[2009216446_2009_mitsubishi_lancer_1.jpg]

Dik, ale tato hra nesplnuje zakladnu poziadavku aspon nadpriemernej hry, NFS malo "pauzu" kedy vydalo niekolko podpriemernych titulov po Most Wanted tusim, teraz to napravili SHIFT-om, to je velmi dobra hra, ale ma zlu podporu pre analogove gamepady, bez volantu sa hra velmi tazko, udrzat auto na ceste je umenie a to som dlho hladal optimalne nastavenie, to jednoducho pre gamepad neexistuje, skoda.

Jak uz kolega tad ymluvil tak pokud vim tak novej lancer se poprvy objevil v NFS pro street.Jinak nevim jestli je i v GRIDU. A jinak pokud jde o analogovy gamepady tak sem nikdy u nfs problem s ovladanim nemel.Jezdil sem bez asistence rizeni a i brzdeni a neměl jsem s tim nikdy problém.A ještě titul undercover nebyl špatný.

novej lancer se poprvy objevil v NFS pro street

To "poprvy" je dolezite, o tom som nevedel, takze asi nebude ziadna pouzitelna hra okrem NFS SHIFT.

K ovladaniu, undercover ani pro street som nehral, len skusal. S predoslymi NFS som tiez nikdy nemal problemy, preto ma prekvapilo ze prave pri SHIFT ktory je od tvorcov BMW M3 Challenge (genialna freeware hra s online multiplayer-om, ktory uz ale nefunguje) je ovladanie na gamepade tak odflaknute. Ked som zapol viac asistencii, hlavne riadenie tak sa ovladanie zlepsilo, ale uz to nie je ono, aj ked to mam na "low" je to velmi silne, brzdenie som vypol, riadenie som musel nechat, lebo inak je nemozne udrzat auto na ceste. Inak mam kvalitny Logitech gamepad, takze tym to nebude. Vazne skoda, inak by to bola genialna hra, aj koli tomu Lancer-u. No nic, budem si asi musiet kupit volant, aj som to planoval, ale chcel by som pockat na nastupcu G25, lebo ten ma nejake chybicky, tak snad sa dockam...

BTW pri BMW M3 Challenge som dokazal jazdit nielen bez asistencie riadenia ktora tam mozno ani nebola ale aj bez ABS, DSC a inych asistencii, vsetko je to o citlivosti, pri SHIFT sa to neda dobre nastavit, myslim ze tam vobec nie je nelinearne riadenie, len rozdielna citlivost pri vysokej rychlosti a to nestaci, vazne skoda, velka skoda, tak je to bez volantu len arkada. :-(

Edit: Tak v GRID je, nasiel som video, dik.

watch