Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem DirectX 10 help pls

Zdravim, potreboval bych pomoct s DirectX, nainstaloval jsem si Resident Evil 5 a nechtelo se mi to spustit. Tak jse zkusil nacpat do XP DirectX 10 a stejne to neslo. Nechal jsem to byt a kdyz jsem chtel spustit Call of Duty 4 napsalo to error uz nevim presne co tam bylo napsano ale vim ze tam bylo "Error directx...." Nevite nekdo prosim jak se zbavim toho DirectX 10???

ono je úplne jedno,ako hlboko sa to "zažralo",pokial použil verziu,ktorá má patch na prepísanie registrov,tak na opravu by bolo nutné niekolkohodinové datlovanie na klávesnici a opravovanie zápisov o všetkých komponentoch directX v registri/to si ovšem vyžaduje vedieť presné GUID a spol každého komponentu.../,pokial použil inštalačku s pre-alpha directX10 súbormi,tie zlikvidujú platné systémové certifikáty,takže ani nejaký happy uninstall z toho nebude happy a ochrana systému nepustí plnohodnotné obnovenie súborov directX,a už to nebude fungovať ako má,takže najjednoduchšie je rovno obnovenie systému zo záložného image/pokial existuje/ alebo rovno navrhovaná reinštalácia/nová inštalácia systému