Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Star Wars: Knights of the Old Republic malé FPS

Zdravim mám děsně malé fps u hry Star Wars: Knights of the Old Republic na jekékoliv detaily.Viry ani podobnou havěť v pc nemám s češtinou, bez češtiny s patchem bez patche.Nemůže mi někdo něco poradit?Díky

Sestava: Intel Celeron 2,6 GHz
ATI Radeon 1600x 512mb
Kingston 1,5 gb ram
HDD 75 GB

[Graphics Options]
Disable vertex Buffer Objects=1
V-Sync=0
Anisotropy=0
Frame Buffer=0
Anti Aliasing=0
Texture Quality=0
Emitters=0
Grass=0
Soft Shadows=0
Shadows=0
Brightness=75
EnableHardwareMouse=1
FullScreen=1
RefreshRate=60
Width=1280
Height=1024
AllowSoftShadows=0