Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem NFS:Shift

Chtěla bych se zeptat jestli mi pojede na téhle sestavě NFS:Shift

AMD Athlon 64 3800+
Sapphire HD 2600 PRO
2 GB RAM
Windows 7

Díky za odpověď :)

Poradil by som ti analogovy gamepad, ale prave SHIFT ma nedostatocne (ne)vyriesenie nelinearne riadenie, takze je to tazke, zapni si asistenciu ako sa da, aj ked potom to nebude ono.

Chcelo by to G25 ale ja cakam na jeho nastupcu, keby som teraz kupil G25 tak vyjde jeho nastupca a mna by potom asi... 3-[:x: