Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Counter Strike Source

Dobrý večer, už tady řeším jeden topik ohledně her na notebooku ,dnes jsem zkoušel counter strike source , který se mi jakoby laguje , nastavení detajlu vše na nejnižším i rozlišení (80fps) vše na nejvyšším včetně rozlišení (50fps) nevím kde je zakopaný pes ale at už detajly nastavím jakkoliv pořád se mi to trhá , jsou to takové mikrotrhy pravidelně , jako když má někdo velkou latency a chodí po metrech až na to že se na tak dlouho nezastavím.

ja sem to třeba taky zkoušel hrát jenom OFF proti Botům a taky se mi to jakoby kousalo hralo se 17 na 17 a sestavou to neni. pak maximálně si pohrát s Rate ve hře ale jeslti to dělá jenom u Onlinovek jako je ten WOW a CSS tak problém bych hledal v Internetu nebo v jeho nastavení