Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem WoW Offic

Ahoj, chtěl bych poradit ohledně Officu na WoW, do suť hraji na free serverech, ale furt mě na nich štve jak je všechno buglé apod.

Budu se ptát jak debil, tak pevné nervy :-D

Mám WoW: WOTLK patch 3.1.3

1. Kde najdu oficiální server? Je tam registrace a vše kolem platby?
2. Přemýšlím o tom že si koupím předplacenou kartu, jak jí aktivovat a kde?
3. Kolik to zhruba stojí? A je někde číslo účtu, pro zasílání peněz?
4. Jaké mám mít číslo patche?

Toť zatím vše, jinak se ještě budu ptát díky

mas original z odchodu? ty totizto potrebujes validne cd kluce, az ho budes mat, tak vlezies na www.wow-europe.com a kliknes na create account (tusim, ze ta dokonca aj hra po instalacii vyzve sama na vytvorenie accountu) a potom uz postupujes podla toho, co ti to pise na obrazovke - az budes mat account a updatnutu hru, tak ti vybehne po nalogovani zoznam serverov, nejaky si vyberies a mozes zacat :)