Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PSP - FIFA 09

Zdravim ...
Budu si ted kupovat PSP a koukal sem na nějaká videa FIFA 09 na PSP a připadá mi že fyzika hry se dá srovnat s 05 na PC.

Jak vy hodnotíte tuto hru ?

*Já kupuju každý ročník na PC ...

uprime fifa je nahov...kdyz na pc tak rozhodne pro evolution soccer a na psp zase rozhodne FIFA 1.na psp je i v cz --fifa 2009
2.je to na psp prehlednejsi nez pro evo na psp
3.podle me na psp vypada fifa lepe nez pro evo ale na pc je nejlepsi proevo