Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem STALKER - "pořadí" hraní

Mám jak Shadows Of Černobyl, tak Clear Sky. Kupoval jsem ve výhodné akci, nainstaloval, nastavil a okoštoval pár minut.

Plánuju i pořízení Call of Pripyat (má vyjít za pár dní).

No a špekuluju, v jakém pořadí se do toho pustit?

Ptám se proto:

S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky opravdu je prequelem původní hry, přičemž se bude odehrávat těsně před jejím začátkem. Zónou otřásají zvláštní emise, které mění veškeré prostředí kolem sebe.

Prostě jde mi o to, zda to hrát časově správně nebo tak, jak to vycházelo.

zda to hrát časově správně nebo tak, jak to vycházelo

Tak když srovnám filmové obdoby jako Hvězdné války či sérii X-Menů, kde poslední díl, byť se odehrával dávno před prvním, uzavíral kruh, já bych hrál tak jak to vycházelo - člověk si pak v "prequelu" hezky uvědomuje co a jak, mě to přijde zajímavější:-)
Ale nehrál jsem ze Stalkera ani ťuk, tudíž tenhle příspěvek jest vystavěn čistě na osobním pocitu:-P