Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Nevím si rady..

Hrál sem motogp8 po síti,na jiném internetu-od o2.Ted sem se prestehoval a mám upc..při zadání online se mi to nechce připojit-píše to že nejde se připojit k online službě.Hra je originál a řádne zaregistrovaná...nikomu sem ji nepučoval.co s tím?proč se nechce připojit?dřív to bylo bez problémů.Vše je zadáno správně.Prosím pomoc!!!!!diky

zřejmně ti to psalo něco o recloku ne?tak si stáhni poslední verzi a pojede ti to....reclock!Zpracovává videa u náročných her.Ale po síti potřebuješ hru zaregistrovat.....to vyřeší originálka.Pak si můžeš dát souboj s kýmkoli na světě-Italové sou nejlepší a jezdí fakt dobře.....Hra je fakt reálná a graficky jako film-v rozlišení 1950x1235