Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Facebook hra FarmVille

Ahoj rozhodl jsem se využít nové herní poradny tak jsem se chtěl zeptat,určitě někdo z Vás hraje na Facebooku hru FarmVille :-D měl bych pár dotazů okolo hry chtěl bych se zeptat jak adoptovat zvíře a jak získám Farm cash.Díky všem za rady;-)

loading...

No zvíře můžeš adptovat jedině tak, že některému z tvých přátel na facebooku, který hraje Farmville, se při hře objeví okýnko, ve kterém je mu oznámeno, že se k němu na farmu zatoulala ovce (nebo kráva nebo kdo ví co) a jestli chce ovečce pomoct. Pokud klikne na Help sheep, na zdi se mu objeví nabídka pro jeho přátele a ty, když tam nějakou uvidíš, musíš prostě kliknout na Adopt sheep, a tím by se ti měla adoptovat. Mně se to ještě nepovedlo, ale takhle to funguje. Pokud se tobě objeví, že se k tobě zatoulala ovce, a klikneš na Help sheep, tak tuhle adoptovat nemůžeš.
Farm cash jsem ještě získat nezkoušela, ale předpokládám, že tyhle peníze získáš jedině tím, že si je koupíš - tedy pošleš jim skutečné peníze. Mně nestojí za to utrácet za tuhle hru peníze, i když mě baví, takže nevím přesně.

no..ako ziskat zvieratka.. :D sledujte si svoju nastenku..akonahle tam zbadate,ze niekto z vasich priatelov tam dal nieco ohladom farmville,tak rychlo kliknite na obrazok..takto mozete ziskat aj zvieratko,aj kvety,aj material na stavbu,alebo nieco do zbierky v kolekcii,alebo mince...atd atd atd..mozno preto sa ti to nepodarilo,allishka,lebo si klikala na starsie prispevky.klikaj na uplne najnovsie,pretoze ak uz pred tebou hocikto iny na to klikol,tak tebe sa to uz nepodari ziskat.plati to iba raz..ale takisto aj vam,ked sa pocas hry zobrazi nejake okienko,tak vsetko dajte publikovat na vasu nastenku-takto zas vasi priatelia mozu nieco ziskat..prajem vela uspechov :D

zlaty penize si vydelas normalne nebo jak je navrchu free gift , play , tak tam je Add farm cash myslim na to kliknes a muzes jim poslat prachy a oni ti za to daji penize.try papirovy ti na zacatku mas 5 a kazdej level pricita 1.já mám 13 level.Napište taky jak ymate levely.

No jde o to ze tyto casualy posledni dobou zazivaji rozkvet,viz zelene imperium xD, dodnes nechapu, co je zabavne na tom, zasadit mrkev a x hodin cekat nez to vyroste,pak to prodat s minimalnim ziskem atd. Zavani to obchodni strategii s dosti ubohou myslenkou, s ubohym zpracovim,mizernym interface, a silenou radoby real cekaci dobou, prosim nekoho kdo to hraje o racionalni vysvetleni logu do teto "hry" vubec, protoze at nad tim uvazuju jakkoliv,nenapada me jediny duvod proc tyto radoby hrat(jedine vysvetleni co me napada je ze to je zamerene na lidi co klasicke hry odsuzuji at uz z jakychkoliv duvodu)

Lidi to baví třeba proto, že jen párkrát kliknou a můžou pozorovat, jak ta mrkev roste, nemusí u toho trávit hodiny, jen občas na to mrknou - je to prostě nenáročná oddychovka. Ne každej má čas a náladu sedět u hry víc, jak 5 minut. Farmville jsem sice nehrál, ale předpokládám, že tam bude i možnost komunikace s ostatními hráči - a to je ten prvek, který dělá hru úspěšnou, bavíš se s ostatníma. Jak psali kolegové níže, hráli jsme spolu Travian. Jednoduchej interface, doslova jen tabulková hra, ale hráli jsme to společně a to bylo to nejdůležitejší.

Od toho byly "pomocné" účty na jiných serverech. Dosáhnul jsi 75 populace a (jako "linker", z kterého byl účet založen) obdržel 20 zlatek(?), které na týden zvyšovaly všechny suroviny. Měl jsem zpracován podrobný manuál na dosažení 75 lidí za 6 dní; po třech se zadalo zrušení účtu (ještě to 3 dny dobíhalo). Stačilo to rozjet na 4 serverech a bylo zlatek na měsíc...

Když se tak koukám, ještě ten návod mám na ftp :-)

...3 multicropy s oázama, 25 vesnic... tak 20 hodin denně online. Hrůza děs, už bych to neabsolvoval...

Ano, priznam se, taky jsem mel samozrejme podobny postup - nekteri ale poctive platili . Shodou okolnosti jsem zrovna vcera koukal co je noveho ve svete Tvavianu a z pravidel jsem se dozvedel, ze se zacinaji pomalu potirat takoveto jak rikas "pomocne vesnice". Cituji:

Doterajsi system udeloval 20 zlatiek tomu hracovi, cez ktoreho pozvany hrac na lubovolny slovensky server dosiahol populaciu 75 obyvatelov.

Nova funkcionalita v hre bude zmenena aj v tomto ohlade. Vsetci pozvani hraci musia zalozit svoju druhu dedinu a az potom hrac, ktory pozval do hry dostane na ucet 20 zlatiek.

Vzato z showthread.php

Hral jsem vetsinou na sk serverech...uz bych nechtel zazit to obdobi, kdy jsem se po nocich kvuli farmeni (jako farmar samozrejme) nevyspal

Hra, ktera jede i bez tvoji pritomnosti je primarne delana na to, aby se k ni clovek co nejcasteji vracel a navic jeste u Travianu, kterej nesel rozumne hrat, pokud sis nezaplatil (a pak ze ta hra je zadarmo). To je vymyslene pekne, zavislost jak remen a navic zrout penez.

Zlaty wowko, planovane akce jsou trikrat tydne (jako kdyz treba chodis s prateli na kuzelky), kdyz nemas cas, tak to das v kalendari vedet a nic se nedeje, jako by se nechumelilo. Ted na to mivam cas tak jednou tydne na vecer a nic to neubira z kvality hry.