Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Medal of Honor Airborne - nelze nainstalovat

Zdravim,

Mám hru Medal of Honor Airborne (zkráceně MOHA) originál. Chci MOHu nainstalovat ale muselo by to jít.
Normálně zadám CD KEY dám Další a ukáže se nějaká tabulka s nějakou AGEIA PhysX v7.07.09 a spadne to.
Takhle to můžu dělat donekonečna.

Prosím všechny co ví co stím o radu

Mnohokrát Ti děkuji

1. Uninstall the PhysX drivers,
2. Install the game and therefore an old version of the PhysX drivers,
3. Update the PhysX drivers – recommended if you want to ensure the newer games will play properly

That’s it, you’re good to go!