Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Inzerce I

Caute lidi koukal sem že skoro všudej je inzerce tak proč by nebyla tady tak ji tu máte.A já hned začnu.Prodám Play station 2 s pam. kartou dvěma ovladači jeden je nějaký speciání nevim název ale třeba auta se s nim dají ovládat nakláněním ovladače je to docela sranda. A je k tomu 10 her cena je 4000Kč

Na predaj ORIGINAL hry, vsetko anglicke verzie, kus E7,50, najradsej spolu...

SimCity 3000- UK Edition
Age of Empires - Gold Edition, obsahuje AoE a The Rise of Rome Expansion
Majesty Gold Edition - obsahuje Majesty a Majesty: The North Expansion
Far Cry
Hard To BE God

kontakt na : kattotonic <at> centrum sk

je pravda, ze dvojku som preskocil, hral som jednotku a ta bola dost dobra - vo svojej dobe umoznovala neuveritelnu interaktivitu prostredia (islo znicit skoro vsetko) a teraz hram Red Faction Guerilla na PS3 a musim povedat, ze sa chlapci z Volition dost polepsili, tento mesiac by to malo vyjst aj na PC, takze odporucam

Prodám Play station 2 slim s pam. kartou dvěma ovladači jeden je nějaký speciání nevim název ale třeba auta se s nim dají ovládat nakláněním ovladače je to docela sranda. A mam k tomu 12 her cena je 3000Kč. Vše v super stavu.Nebo prodám samotné hry jedna po 300Kč a všech 12 necham za 2000Kč

Prodam steam account.
hry: Counter strike, Counter strike condition zero, Counter strike condition zero:deleted scenes,HL2 deathmatch, HL2 Lost coast, Ricochet, Deathmatch clasic, Day of Defeat...
Counter strike ID : STEAM_0:1:18549146 celkem nizke cislo .
Cena dohodou.

prodám hru Gand thef auto san andreas original neposkozeny na playstation 2 plus jeste muzu prodat 8mb memory kard...nebo vymenim za vystavne (rikam vystavne) kousky zapalovacu :)) tel:773-190-108
email:kosinanikolas9@seznam.cz
icq:550-162-414 (Nolemon)
dííky