Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto DOOM 3

Občas to nainstaluju a zahraju si. Jenže si nepamatuju, jak se dostat přes ty dva přerostlý rumcajse, co jsou před levelem Hell. Jednou se mi to nějakým náhodným způsobem povedlo, ale jinak už nikdy. Nevěděl byste někdo recept?

19. Delta Labs Sector 4
Hned za prvními dveřmi vpravo naleznete na zemi vpravo mezi kostlivci PDA Jacka Gilberta, seberte je a pokračujte chodbou doleva. Projděte dál přes dvoje dveře, za třetími odbočte doleva, v místnosti DELTA 4 READY ROOM je přímo před vámi na stěně panel číslo 104, na něj vyťukejte kód z mailu Jacka Gilberta, tedy 579. Důkladně vyberte skříňku, ozbrojte se až po zuby, vlevo si doplňte zdraví, za chvíli to budete moc všechno potřebovat. Vyjděte zpět na chodbu a namiřte si to do protějších dveří, v animaci spatříte opět známou tvář vám stále vyhrožujícího muže, sklidíte od něj i posměch, v reálu hned potom budete napadeni dvěma obrovskými a odolnými bestiemi, šijte do nich o sto šest, jen tak je zdoláte. Jakmile se vám je podaří zlikvidovat, vcucne vás teleport a tentokráte vás přepraví přímo do skutečného, nefalšovaného pekla.

http://bonusweb.idnes.cz/pc/navody/doom-3-treti-ca st-navodu-0v9-/clanek.A040903_doom3nav3_bw.idn

No to jo, ověšenej jsem byl zbraněmi, zdraví taky na maximum, ale vždycky byli ti mrzáci rychlejší. Při tom jednom jediném úspěšném pokusu se mi povedlo schovat se v nějakém slepém koutě, odkud jsem vždycky vyjuknul a krátce do nich napražil dávku. Vypadalo to jako nějaký bug ve hře, protože mě ty bestie v tom koutě zřejmě neviděli....
Bohužel podruhé už se mi to nikdy nepovedlo. :-/
Myslel jsem jestli není nějaké takové "místo" standardní.