Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Far Cry 3 - blikající textury

Ahojte hravam far cry.. ultra bez vsync a ked vyjdem na nejaku visinu a vidim svet tak mi v dialke blbnu textury blikaju alebo obcas ked sa pozriem na vodu tak vidim taky mensi trojuholnik vsade kde sa pozrem na vodu a proste vodu nevidno iba akoby zem... neviem ci ste ma pochopili...

Monitor lcd xerox 1280x1024
Amd r9 270x
8gb ram
Amd fx 6300
Win 7 home premium

A este dodam ze obcas sa mi v ukazkach hry pri rychlom mihnuti objavuju take pasy a pocas hry take slabsie sive pasy behaju dost je to take nepriemne

Prosim vas keby ste vedeli priblizne pricinu co to sposobuje

Dakujem vam

Změna předmětu, původně: Far cry - textury (L-Core)

Ved to no... je to uzastna hra.. ten svet ma pohltil podobne ako pri skyrime... no nevadi... hrat sa da aspon ze tak.. kazdopadne dakujem lcore a v linku som videl nejaky postup ze tam si pisal tak este to vyskusam ked budem doma momentalne nie som...

Od monitora do pc (v pc) mám 2 koncovky pripojené na sebe, pretože pôvodná mi nepasovala...

V hre mám 25 fps, prikladám prílohu, lepšie sa mi podarilo zachytiť obrázky, tie biele čiary pri pohybe blikajú po mori a v diaľke hra mi vo väčšej vzdialenosti seká pri 25 fps, stabilne mám 45 menej mi nejde, nerozumiem veď 25 fps nie je tak málo, že by to malo až tak sekať...